ÖVRIGT / Diverse / Dosa 8527540
nr 852 7540
Dosa
Emalj, Kina, modell äldre, Dia6, höjd: 3 cm, 5
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 oktober 2013
kl 20:35:40
150 kr
150 kr